sobota, 18 stycznia 2014

Co kryje wnętrze babeczki

Tytułowa babeczka to żona i mama. To osoba cierpiącą na syndrom niecierpliwych rączek i chroniczny brak czasu. Tytułowa babeczka to JA. Mam na imię Basia i w myśl zasady "brakuje Ci czasu to znajdź sobie dodatkowe zajęcie" zaczęłam pisać bloga. ;)

Fotograf ze mnie nieszczególny, dekorator wnętrz też niekoniecznie, więc musicie mi wybaczyć amatorszczyznę, a ja dołożę wszelkich starań, żeby to, co Wam będę 'serwować' było zjadliwe i strawne :)  Mimo tych ułomności chciałabym podzielić się z Wami częścią mojego świata. Otaczającą rzeczywistością - widzianą moimi oczami,  Domem - który tworzę z moją rodziną, a który urządzam własnymi rękami, a jak czasem coś tymi rękami stworzę, chciałabym Wam to przedstawić dla inspiracji lub chociażby dla konstruktywnej krytyki.
Lubię interesujących ludzi, ciekawe wnętrza i przedmioty z duszą. Lubię gdy rzeczy, które mnie otaczają są nie tylko ładne, ale również na skutek dłuższego przebywania ze mną nabierają indywidualnego charakteru. Nie wiem tylko, czy one też to lubią. :)

A skoro już mowa o tym co ładne, to pokażę Wam co przyniosłam wczoraj do domu. Za oknem ponura mgła, a w domu zagościła odrobina wiosny.


Jak znajdę dziś chwilkę to muszę je przesadzić i zrobić w pokoju kącik dla tej wczesno-wiosennej aranżacji. Już nie mogę się doczekać aż przywdzieją swoje kolorowe sukienki. Ja wiem w jakim kolorze zakwitną, a Wy zgadniecie? :)  

Pozdrawiam cieplutko,
Basia B.

4 komentarze:

 1. Witaj, Basiu, w świecie blogowym. Ja również jestem na początku drogi, gdyż obecny blog założyłam kilka miesięcy temu. Będę regularnie do Ciebie, a właściwie do Was, zaglądała.

  Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. witam Cię serdecznie. Oczywiście zapraszam, będzie mi bardzo miło ...i raźniej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jestem najnowsza w świecie blogowym :) a tak na serio prowadzisz świetny blog jesteś w tym baaardzo profesjonalny i z wielką przyjemnością zawsze tu zagladam . Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu, urokliwe zdjęcia, powodzenia w blogowaniu:)

  OdpowiedzUsuń